warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Ми живемо у непрості часи, в світі повному обману, гріха, зла, безчестя… Так хочеться не втратити любові та віри до Бога, хочеться бачити молодь, яка живе згідно Божих заповідей, яка несе в світ мир, добро, любов та віру.

15 ювілейна Салетинська  Зустріч Молоді в Лановичах, що під Львовом. Головною метою з’їзду було вкласти в молоді серця зерна мудрості, віри, любові, добра та милосердя і священникам та організаторам це вдалося.

Отець Михайло Трач MS  був організатором цієї зустрічі, де приїхало близько 100 учасників ( разом з богопосвяченими особами). Кожен приїхав з різною метою: хтось, відпочити, хтось зустрітись зі старими друзями, хтось віднайти нових, хтось відкрити щось нове, хтось зміцнитись у вірі.

Темою цьогорічного з’їзду молоді була тема: “Шануй батька і матір”. Надзвичайно цікаві конференції, свідчення, праці в групах допомогали глибше пізнати тематику днів. Щоб цілий день бути в тонусі енергії та радості не обходилося без ранкової аеробіки, яку доречі провадила Іра. Ще однією важливою справою з’їзду була молитва ранкова, щоденна Божа служба, нічна адорація, молитва за Україну, хресна дорога вулицями Ланович, процесія “дорогою Ля Салет” в своїх намірах та смачнющі сніданки, обіди та вечеря на свіжому повітрі.

Радіємо, коли є сюрпризи, і в нас так сталось, в один із днів до нас завітав архієпископ Львівської дієцезії Мечислав Мокшицький. Владика очолив літургію, мав смачний обід, після якого усіх частував морозивом, молодь мала можливість поспілкуватись з ним,отримати благословіння та зробити фото. Можливо, читаючи, хтось думає, що ми нічого не робили, крім того, що молились та слухали конференції, але це не так.

Кожен день мали концерт, до нас приїздили крутецькі гурти: Gloria, та Lux Mundi. Та утворився новий гурт “Ля Салет” з музикантів та хористів з усієї країни. Ми кожного вечора та під час літургії невтомно славили Бога. Ще мали дискотеку під зірками, спортивні змагання з волейболу, змагання зі складання пазлів на швидкість. Цікаві майстер класи можна було відвідувати. Одна група молоді ходила на майстер клас з танців народів світу, інша група мала кулінарний майстер клас. Виготовляли капкейки з мазкарпонами, якими потім усіх пригощали. Особливим днем для усіх була поїздка в Самбір на екскурсію, ми відвідали місцеві храми, ратуш, та мали можливість молитись при мощах Святого Валентина, святинях, однією є Самбірський храм. У пам’яті залишиться вечір біля вогнища, смачні сосиски та печена бараболька, цікаві конференції, дискотеки та найбільше нові друзі. Ми відчули себе одним цілим, стали однією родиною. Безмежно вдячна усім священникам, Подяка кожному учаснику, і дорослому і малому, бо саме ви зробили цей відпочинок своїми посмішками, любов’ю таким яскравим. Слава Богу за все.

о. Михайло Трач MS

zapadnie głęboko w pamięć

loading
×