warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Otoczmy troską życie – tak brzmi hasło zakończonego dziś V spotkania młodych w Łanowicach.  Spotkanie to odbyło się w dniach od 20 do 23 sierpnia 2009 r. i zgromadziło wielu uczestników w Łanowic i pobliskich miejscowości. Obecni byli także zaprzyjaźnieni z Łanowicami księża, klerycy i siostry zakonne.

5 spotkanie (19)Piątkowe popołudnie rozpoczęło się od przywitania uczestników i Eucharystii. odbyła się także Droga krzyżowa ulicami miejscowości na której młodzież wspólnie z mieszkańcami Łanowic modliła się do Pana Boga o potrzebne łaski i błogosławieństwo. Wieczór wszyscy chętni mogli zobaczyć ciekawy film zatytułowany: „Kto nigdy nie żył”.

5 spotkanie (32)W sobotnie przedpołudnie konferencje o życiu i rodzinie wygłosili Marek i Renata – małżeństwo z diecezji bielsko-zywieckiej.

5 spotkanie (10)5 spotkanie (18)Wieczorem natomiast odbyła się procesja maryjna a tuż po niej wszyscy, pod przewodnictwem o.Wołodymira – proboszcza grekokatolickiej parafii z Biskowic, odśpiewali Akatyst ku czci Matki Bożej. Niedziela to już czas pożegnań i zapewnień, że spotkamy się w Łanowicach znów za rok. W trakcie tegorocznego spotkania nie zabrakło oczywiście czasu na tańce, zabawę i wspólne dzielenie się swoimi radościami i smutkami.

5 spotkanie (27)5 spotkanie (26)Mamy nadzieje, że kolejne spotkanie tu u Matki Bożej w Łanowicach odbędzie się znów za rok.

loading
×