warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Wszystko  co dobre, szybko się kończy… To samo można powiedzieć o Spotkaniu Młodych w Łanowicach. Cztery dni wspólnej modlitwy, słuchania konferencji i zabawy były dla młodzieżą okazją do spędzenia końca wakacji w dobry, głęboki sposób. Wśród wielu duchowych treści mocny akcent położony został w tym roku na postać Matki Najświętszej, zgodnie z hasłem: „Mamusiu, prowadź mnie”. Maryja zawsze prowadzi nas do Jezusa, i również to spotkanie było okazją do odnowienia swojej relacji z Chrystusem. Właśnie temu celowi- przybliżeniu się do Jezusa służyły wszystkie konferencje, nabożeństwa i spotkania w grupach. Szczytowym punktem każdego dnia była przeżywana wspólnie Eucharystia, w czasie której młodzi nie tylko słuchali o Bogu, ale mieli okazję przyjąć Go do swojego serca.

czywiście każde Spotkanie to okazja do wspólnego spędzania czasu, rozmów, dobrej zabawy i zawierania znajomości. Również takich momentów nie mogło zabraknąć w programie. Mamy  nadzieję, że tegoroczne Spotkanie zapadnie głęboko w pamięć wszystkich uczestników.

Spotkania Młodych  to inicjatywa Okręgu Europy Wschodniej Zgromadzenia Misjonarzy Saletynów. Odbywają się one od 13 lat w Łanowicach k. Sambora, w parafii św. Mikołaja prowadzonej przez Zgromadzenie.

loading
×